Taze
Finisar FTRJ-1321-7D fiber optik alıcı-verici

Finisar FTRJ-1321-7D fiber optik alıcı-verici

Kullanılabilirlik: Varolan
₺ 25.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Daha fazla veri

Marka Adı:
SMTE
Model Numarası:
FTRJ-1321-7D
Condition:
New and Original

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri

Tx1550 / Rx1310nm 1000 M Fiber Optik Alıcıverici Modülü 3 km SC Konnektör ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 1.25 Gb / s veri bağlantıları l DFB lazer verici l PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 3 KM kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l BIDI LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Gigabit Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar ÜRÜN AÇıKLAMASı küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA), dört bölümler alıcıverici oluşur : LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, the DFB lazer ve PIN fotoğrafdedektörü...

H3 C QSFP8 LCDAOC20 M Uyumlu 40 G QSFP + Koparma AOC (20meter, OM3 MMF, QSFP + 4 dubleks LC)ürün DetaylarıH3 C Hakiki QSFP8 LCDAOC20 Msatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 dubleks LCMax Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi Aktif Optik Kablolif Tipi OM3 Modlu Fiber (MMF)kablo Uzunluğu 20 m (65.62ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000protokolleri 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, fiber Kanalkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşın. lazer tester aracı 30 MW Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 30 Km Aralığı paket içerir 1 Görsel Hata Bulucu 1 torba 1 Kordon seramik tüp göndermek lazer çıkışı : 30 mw lazer dalga boyu : 650 nm lazer mesafe : kadar 30 km Fiber Uygulamalar : singlemode veya modlu konnektörler : 1.25mm bağlayıcı FC (veya) 2.5mm evrensel konnektörü özellikleri : sürekli dalga ve darbeli modu, sabit çıkış gücü güç : 2 ADET AA piller (dahil değildir) kabuk malzeme : Alüminyum boyutlar : 175mm uzun x 26mm çapı   hakkımızda : ürünlerimiz yepyeni orijinal fabrikadan...

H3 C SFPXGDAOC25 M Uyumlu 10 G SFP + AOC (25meter, SFP + SFP +)ürün DetaylarıH3 C Hakiki SFPXGDAOC25 Msatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP +Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi Aktif Optik Kablokablo Uzunluğu 25 m (82.02ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000protokolleri 1x QDR Infini Band, DDR, SDR, 10 G Gigabit Ethernet, fiber Kanalkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

optik Alıcıverici 1.25 G 1310nm 20 KM DDM ile LC Konnektörü ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 155 Mb / s veri bağlantıları l FP lazer verici ve PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 20 km kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l Dubleks LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Hızlı Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA)...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

yeni D35 35 / 33d B SM 1310 / 1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik ekran fonksiyonlar : dalgaboyu 1310 / 1550nmdinamik Aralık 35 / 33d B ölü bölge 1 / 6m Dokunmatik Ekran ile FC / UPC Konnektörü (diğer özelleştirilebilir) VFL ve optik güç ölçer opsiyonel bir fonksiyondur açıklama : onun hafif tasarımı ve kullanıcı dostu ile boyut, FHO3000 serisi OTDR mükemmel olduğunu dışarıdan için plantenvironment ve tek elle kolayca çalıştırılabilir.FHO3000 serisi OTDR fiber değerlendirme doğru ve eksiksiz sağlar iken test gerektirir sadece başlatmak için bir anahtar, herkes izin devam etmek hatasız test...

AU20 Görsel Hata Bulucu 20 m W fiber Optik arıza testi Kalem 1520 KM Fiber optik ışık kaynağı Görsel hata Bulucu Ücretsiz kargo açıklama : 1 LD ışık kaynağı2 CW ve MOD çalışma modu3...

9 1 FC6 S Fiber ile Fiber Optik FTTH Tool Kit Içinde Cleaver ve Optik Güç Metre 5 km Görsel Hata Bulucu Tel stripper paket Listesi : optik Güç Ölçer x1 görsel Hata Bulucu 5 km x1 FC6 S Fiber Cleaver x1 CFS2 Fiber Optik Stripper x1 bırak Kablo Soyma x1 tozsuz Kağıt x1 alkol Şişe x1 kılavuzu Bar x1 Toolkit Taşıma Çantası x1 güvenli pil için hiçbir gönderdi.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

not : beri uluslararası hava izin vermez yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!takım listesi : 1, Toolbox2, mavi Sabit uzunluk cihazı3, çift ağız fiber stripper4, ftth tel stripper5, AUA30 S fiber cleaver6, ayarlamak bıçak anahtarı7, fiber cleaver paketi8, tozsuz kağıt9, boş şişeler10, saklama kutusu11, görsel hata bulucu12, kalem packbag13, seramik tüp14, kalem kordon,15, AUA9 optik güç ölçer 1 takım (ölçüm 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm ve diğer 7 dalga boylarında)...

özellikler 1.25 Gbps veri hızı operasyon18 CWDM 40 km iletim için dalga boylarında DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF8472 dubleks LC yuvası iledijital Teşhis İzleme : İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC24LR1 ile uyumlu Ro HS ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağı özellikler Form Tipi SFP +veri Hızı10 Giletim Mesafesi40 kmdalgaboyu1370nmarayüzüLC Dublekskablo Tipitek Modlu Fiber Tx Güç2 ~ 3d Bmalıcı Hassasiyeti

Zırhlı fiber patch kablo kablo, st / pcst / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 15 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

5 adet USB 3.0 KablosuAErkek MikroB5 Ayaklar (1.5 Metre) ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş...

yüksek Kalite ve Yüksek Performans ve Fabrika fiyat için 720 P / 960 P HDCVI / AHD / TVI kameralar,tek modlukadar 20 KM varsayılan gemi tek modu modeli çok modlu mevcuttur, iletim mesafesi 0 ~ 500 Metre, ihtiyacınız varsa bize mesaj bırakın lütfen...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.orijinal second Juniper 740032986 REV 01 40 GBASESR OM3 100 m el

Extreme 10054 Uyumlu 1000 BASET Ağlar SFP Transceiver (Bakır, 100 m, RJ45)ürün Detaylarıaşırı Ağları Hakiki 10054satıcı Adı LODFIBERForm Tipi SFPMax Veri Hızı 1000 Mbpskablo Tipi Kedi 5 Max Kablo Mesafesi 100 marayüz RJ45 DOM Desteği Yokticari Sıcaklık aralığı 070 ° C (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8517706000protokolleri SFP MSA, IEEE STD 802.3 ve 802.3abkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

el Optik Güçmetre şirket yeni bir ürün tanıttı olduğunu, atmosferin görünümü, büyük ekran, iyi hissediyorum, kurulum için, daha doğru sağlayan, dayanıklı ve taşınabilir fiber optik ağlar testi enstrüman operasyon ve bakım...

Scroll